Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Awaryjne otwieranie samochodów Łódź Chojny

Awaria zamka w samochodzie – dla ślusarza to żaden problem

Zatrzaśnięty zamek w aucie to powszechny problemAwaryjne otwieranie samochodów Łódź Chojny dla kierowców. Pogotowie zamkowe Łódź-Chojny niemal codziennie jest wzywane do awaryjnego otwierania samochodów. Usługa ta wykonywana jest przez naszych pracowników sprawnie i szybko. Awaryjne otwieranie aut bez kluczyka to zadanie dla specjalistów. Nasi fachowcy posiadają zarówno niezbędne doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu prac, jak i wiedzę i umiejętności, które pozwalają otworzyć auto bez żadnych dodatkowych kosztów związanych z naprawą uszkodzonych w trakcie otwierania drzwi, zamków, lakieru czy wybitych szyb.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego Łódź-Chojny to fachowcy, którzy otworzą każde auto. Zajmujemy się pojazdami różnego typu.  W naszej ofercie znajduje się awaryjne otwieranie aut marki audi, mercedes, opel, vw, bmw, seat, skoda, citroen, peugeot, toyota, suzuki, volvo, fiat, ford i inne. Bez obaw można powierzyć nam również otwieranie samochodów marek luksusowych.

Inne usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Łódź-Chojny to firma, która oferuje szeroką wachlarz usług ślusarskich. Oprócz awaryjnego otwierania aut proponujemy awaryjne otwieranie mieszkań, cenione przez osoby, które korzystały z naszych usług przy zatrzaśniętych zamkach w domu, biurze, firmie czy magazynie.

Prowadzimy także tradycyjne usługi ślusarskie. Sprawnie przeprowadzany naprawę zamków różnego typu. Jesteśmy gotowi także na serwis zamków, który pozwala utrzymać mechanizmy w doskonałej kondycji przez długi czas. Szczególnie polecamy serwis zamków Gerda i serwis zamków Dierre.

Nasi pracownicy wykonają także montaż i wymianę zamków. Doświadczenie oraz wiedza i umiejętności sprawiają, że w naszej ofercie znajduje się montaż zamków tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych typu zamki elektroniczne, szyfrowe czy antywłamaniowe.

Jesteśmy dyspozycyjni

Pogotowie zamkowe Łódź-Chojny jest mobilne, szybkie i profesjonalne. Nasi ślusarze natychmiast zajmują się kłopotliwą sytuacją związaną z awaryjnym otwieraniem aut, a także w dogodnym dla Klienta terminie przeprowadzą inne prace ślusarskie. Można się z nami kontaktować przez całą dobę. Zgłoszenia awarii zamków przyjmujemy telefonicznie – tel. 600-277-499

Call Now Button