Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Montaż i wymiana zamków Łódź

Gdzie zamówić montaż lub wymianę zamka w drzwiach?

Montaż i wymiana zamków Łódź

Dobrze dobrany zamek to gwarancja bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych. Taki zakup oraz montaż zamka w drzwiach warto przedyskutować ze specjalistami, którzy doskonale znają się na różnorodnej specyfice mechanizmów przeznaczonych do zamykania drzwi.

W takiej sytuacji wystarczy zadzwonić pod numer 600-277-499 do pogotowia zamkowego w Łodzi. Tutaj wysoko wyspecjalizowani ślusarze z pewnością pomogą dobrać odpowiedni zamek do Twoich drzwi oraz od ręki mogą wymienić zamek w drzwiach.

Wśród różnorodnych mechanizmów ślusarze z pogotowia zamkowego zaproponują kilka różnorodnych rozwiązań i przedstawią ich zalety. Będziesz mógł wybierać pomiędzy klasycznymi zamkami listwowymi, nawierzchniowymi czy wpuszczanymi po skomplikowane mechanizmy patentowe czy antywłamaniowe. Możesz również zamówić usługę wymiany zamka w drzwiach Gerda lub Dierre.

Zacina się zamek? – Dzwoń po specjalistów

Każdy, nawet najlepszy mechanizm, z czasem się zużywa i potrzebuje naprawy, serwisu lub wymiany. Wówczas do pracy przystępujemy my – ślusarze z pogotowia zamkowego w Łodzi. Przyjedziemy na czas i pomożemy wybrnąć z trudnej sytuacji. Po naszej wizycie zamek będzie działał bez zarzutów. Jesteśmy fachowcami, którym warto zaufać i którzy znają się na montażu i wymianie zamków w drzwiach mieszkań.

Piotr K
Piotr K
2023-12-11
Bardzo fachowa i szybka obsługa klienta. W czwartek zamówiłem wkładkę do zamka. W piątek rano kurier ją dostarczył. Okazało się, że zamówiłem niewłaściwą. Sprawa bardzo szybko się wyjaśniła, potrzebowałem wkładki z tzw. bezpiecznym sprzęgłem. Jest poniedziałek, nowa wkładka już u mnie. Gorąco polecam.
Piotr Gąsior
Piotr Gąsior
2023-08-04
Auto otworzone w 10 sekund
BREJDAKIx3 Skoczylas
BREJDAKIx3 Skoczylas
2022-10-31
Bardzo miły i porządny
Maria Przybylska
Maria Przybylska
2022-07-22
Szybko i sprawnie. Polecam
Iza R
Iza R
2022-07-08
Szybka, fachowa obsługa, polecam

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach?

Na koszt wymiany zamka w drzwiach ma wpływ wiele czynników:

  1. Model zamka oraz wkładki.
  2. Rodzaj drzwi – czy są zwykłe czy antywłamaniowe – posiadające specjalne zamki, bolce antywyważeniowe czy wzmocnione zawiasy.
  3. Miejsce gdzie dany zamek ma być wymieniony. Dojazd do miejscowości, które są pod dużymi aglomeracjami wymaga dłuższego czasu dojazdu przez co może wpłynąć na zwiększeniu kosztu.

W Łodzi koszt wymiany zamka zaczyna się od 200 zł. wzwyż.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Jak wymienić zamek w drzwiach? – krok po kroku

Jeżeli planujesz wymienić zamek w drzwiach, to pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to odkręcić klamki oraz szyldy. Następnym krokiem jest otworzenie drzwi i odkręcenie widocznych ślub, które mocują zamek. Możesz podważyć śrubokrętem zamek, by móc go sprawniej wyjąć. Na miejscu starego zamka montujemy nowy, dokręcając go śrubami, które powinny być w komplecie przy nowym zamku.

Jeżeli nowy zamek posiada w zestawie wymienną wkładkę, to mocujemy ją po zamontowaniu kasety zamka. Na sam koniec dokręcamy wszystkie śruby i sprawdzamy czy mechanizm wkładki działa prawidłowo. Na koniec montujemy szyldy i klamkę.

I tak w kilka chwil dokonaliśmy samodzielnie wymiany zamka w drzwiach.

Doświadczenie i profesjonalizm

Pogotowie zamkowe w Łodzi skupia najwyższej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Dla nich żaden zamek nie ma tajemnic, a wymiana zamka w drzwiach Dierre to dla nich chleb powszedni. Nasi ślusarze codziennie na Państwa życzenie wykonują serwisy oraz naprawy psujących się mechanizmów. 25 lat doświadczenia oraz systematyczne szkolenia sprawiają, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nie tylko najbardziej nowoczesne, ale również najbardziej sprawdzone zamki.

Z nami oraz zamontowanymi przez nas zamkami mogą się Państwo czuć naprawdę bezpiecznie.

Montujemy o każdej porze

Zepsuty zamek nie może czekać do rana – to kwestia bezpieczeństwa. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu – także w święta dbając o to, abyście Państwo mieli spokojny i bezpieczny sen. Zadzwońcie pod numer 600-277-499, a zobaczycie, że montaż i wymiana zamków antywłamaniowych z pogotowiem zamkowym w Łodzi to przyjemność.

Działamy także w innych dzielnicach Łodzi:

Call Now Button