Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Naprawa zamków Łódź 24h

Naprawa zamków ŁódźPsuje się zamek – dzwoń do Pogotowia zamkowego

Z pewnością zdarzyło Ci się, że zamek w drzwiach zaczął ciężej się obracać czy lekko zacinać. W takiej sytuacji nie ma co czekać, aż mechanizm zatnie się zupełnie –  warto wtedy dzwonić po specjalistów. Pod numerem telefonu 600-277-499 znajdziesz wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy z łatwością zajmą się naprawą zamków.
Pogotowie zamkowe działa już przeszło 25 lat. Przez ten czas obsłużyliśmy dziesiątki tysięcy klientów i naprawiliśmy setki tysięcy zamków. Takie doświadczenie sprawia, że żaden zamek nie ma przed nami tajemnic. Co więcej, oprócz wieloletniego doświadczenia, nasi pracownicy systematycznie się szkolą, aby być w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Doskonale orientujemy się w nowinkach technicznych w branży i z przyjemnością przekażemy je także Tobie.

Po co wymieniać, jak można naprawić?

Dobrze działający zamek w drzwiach to gwarancja Państwa bezpieczeństwa. Warto zatem zadbać, aby mechanizm działał prawidłowo i nie zacinał się. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że zepsuje się w najmniej odpowiednim momencie i pokrzyżuje Ci ważne plany.
W dodatku zawsze łatwiej wykonać naprawę zamków, niż je wymienić.
Zatrudnieni w pogotowiu zamkowym ślusarze każdą naprawę zamków wykonają sprawnie i profesjonalnie. Co więcej, jeśli okaże się, że zamek jest na tyle zniszczony, że nie można wykonać naprawy, zaproponują wymianę mechanizmu wraz z możliwością kupienia odpowiedniego elementu na miejscu, bez konieczności poszukiwania właściwego modelu w sklepie żelaznym.

Piotr K
Piotr K
2023-12-11
Bardzo fachowa i szybka obsługa klienta. W czwartek zamówiłem wkładkę do zamka. W piątek rano kurier ją dostarczył. Okazało się, że zamówiłem niewłaściwą. Sprawa bardzo szybko się wyjaśniła, potrzebowałem wkładki z tzw. bezpiecznym sprzęgłem. Jest poniedziałek, nowa wkładka już u mnie. Gorąco polecam.
Piotr Gąsior
Piotr Gąsior
2023-08-04
Auto otworzone w 10 sekund
BREJDAKIx3 Skoczylas
BREJDAKIx3 Skoczylas
2022-10-31
Bardzo miły i porządny
Maria Przybylska
Maria Przybylska
2022-07-22
Szybko i sprawnie. Polecam
Iza R
Iza R
2022-07-08
Szybka, fachowa obsługa, polecam

Zawsze dla Ciebie

Usługę naprawy zamków oferujemy codziennie – także w niedziele i święta. Co więcej, do Państwa dyspozycji jesteśmy przez całą dobę. Pogotowie zamkowe w Łodzi można wezwać o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy zadzwonić 600-277-499.
Wiemy, że trudne sytuacje mogą się zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego nasze usługi realizujemy w porach dogodnych dla naszych Klientów.

Działamy także w innych dzielnicach Łodzi:

Call Now Button