Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Zamki antywłamaniowe do drzwi

Zamki do drzwi mieszkań i domów

Dom, mieszkanie czy biuro – są to miejsca, w których Zamki antywłamaniowe do drzwi Łódźtrzymamy ważne dla nas rzeczy. Aby zapewnić im odpowiednie bezpieczeństwo warto założyć dobrej jakości zamki antywłamaniowe do drzwi. Sprawią, że włamywacz lub osoba niepowołana nie dostanie się do wnętrza.

Ważne jest to, jakie wybieramy zamki antywłamaniowe – w Łodzi Pogotowie ślusarskie oferuje Państwu zamki, które są trwałe oraz funkcjonalne.
Zamki antywłamaniowe Gerda są jednym z najbardziej popularnych produktów, jakie możemy spotkać na naszym rynku. Wykonywane są z niezwykle trwałych materiałów, co poświadczają posiadane przez nie atesty oraz certyfikaty. Jako specjaliści w branży ślusarskiej jesteśmy pewni co do ich trwałości oraz odporności na różnego rodzaju czynniki.

Wymiana zamka na antywłamaniowy w Łodzi

Decydując się na odpowiedni zamek należy zadbać o jego montaż. Łódzkie Pogotowie zamkowe oferuje usługę montażu, a także wymiany zamków. Dzięki temu, Państwa dom czy biuro będą odpowiednio zabezpieczone. Zadzwoń 600-277-499

Piotr K
Piotr K
2023-12-11
Bardzo fachowa i szybka obsługa klienta. W czwartek zamówiłem wkładkę do zamka. W piątek rano kurier ją dostarczył. Okazało się, że zamówiłem niewłaściwą. Sprawa bardzo szybko się wyjaśniła, potrzebowałem wkładki z tzw. bezpiecznym sprzęgłem. Jest poniedziałek, nowa wkładka już u mnie. Gorąco polecam.
Piotr Gąsior
Piotr Gąsior
2023-08-04
Auto otworzone w 10 sekund
BREJDAKIx3 Skoczylas
BREJDAKIx3 Skoczylas
2022-10-31
Bardzo miły i porządny
Maria Przybylska
Maria Przybylska
2022-07-22
Szybko i sprawnie. Polecam
Iza R
Iza R
2022-07-08
Szybka, fachowa obsługa, polecam

W naszej ofercie posiadamy również:

Zamek do drzwi Gerda
Zamek do drzwi Dierre
Zamki nawierzchniowe
Zamki wpuszczane
Zamki drzwiowe
Zamki hotelowe na kartę

Call Now Button