Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Awaryjne otwieranie samochodów Łódź

Awaryjne otwieranie samochodów Łódź 24h.

Zatrzaśnięty samochód – Jak go otworzyć?

Nie jest trudno zatrzasnąć w samochodzie drzwi. Jeśli zdarzyło Ci się to obok domu albo masz dostęp do kluczyków zapasowych – to nie ma sprawy – szybko sam rozwiążesz problem. Gorzej, kiedy spieszysz się, jesteś w obcym mieście, a drugą parę kluczyków zostawiłeś w bezpiecznej szufladzie w domu. Co wtedy zrobić?

W takiej sytuacji należy szukać pomocy u specjalistów! Zadzwoń po pogotowie zamkowe w Łodzi, którzy pomogą Ci w awaryjnym otwieraniu! Nasi ślusarze przyjadą tak szybko jak to możliwe. Zadzwoń 600-277-499

Awaryjne otwieranie samochodu – cennik

Na cenę usług awaryjnego otwierania auta ma wpływ wiele czynników – koszt / czas dojazdu do klienta, eksploatacja narzędzi, czas otwierania samochodu. W Łodzi ceny kształtują się następująco:

Usługi Łódź
Awaryjne otwieranie samochodów bez podwójnego ryglowania 200
Awaryjne otwarcie samochodu z podwójnym ryglowaniem 200
Awaryjne otwieranie nowych modeli aut z podwójnym ryglowaniem 200
Otworzenie samochodu z uszkodzonym zamkiem 200
Na terenie Łodzi koszt dojazdu gratis. Poza Łodzią dojazd liczony z miejsca siedziby firmy za każdy kilometr w dwie strony 1,50 zł
CENY OBOWIĄZUJĄ W GODZ: 6-20

Unikaj fałszywych fachowców?

Nie każdy ślusarz potrafi otwierać samochodowe zamki. Do tego potrzeba dużo wiedzy specjalistycznej i doświadczenia. Ślusarze z pogotowia zamkowego w Łodzi takie umiejętności i wiedzę posiadają, ponieważ systematycznie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach.

Piotr K
Piotr K
2023-12-11
Bardzo fachowa i szybka obsługa klienta. W czwartek zamówiłem wkładkę do zamka. W piątek rano kurier ją dostarczył. Okazało się, że zamówiłem niewłaściwą. Sprawa bardzo szybko się wyjaśniła, potrzebowałem wkładki z tzw. bezpiecznym sprzęgłem. Jest poniedziałek, nowa wkładka już u mnie. Gorąco polecam.
Piotr Gąsior
Piotr Gąsior
2023-08-04
Auto otworzone w 10 sekund
BREJDAKIx3 Skoczylas
BREJDAKIx3 Skoczylas
2022-10-31
Bardzo miły i porządny
Maria Przybylska
Maria Przybylska
2022-07-22
Szybko i sprawnie. Polecam
Iza R
Iza R
2022-07-08
Szybka, fachowa obsługa, polecam

To nie sztuka zepsuć zamek! Co więcej, niewprawny „fachowiec” nie tylko nie otworzy mechanizmu, ale jeszcze może narobić wielu dodatkowych szkód – wybić szybę czy porysować lub pogiąć karoserię. W takiej sytuacji zawsze dzwoń po specjalistów z pogotowia zamkowego 600-277-499. Bez szkód i problemów wykonają awaryjne otwieranie samochodu w Łodzi.

Otwieranie auta – zamki bez tajemnic

Ślusarze z pogotowia zamkowego w Łodzi otworzą każdy samochodowy zamekAwaryjne otwieranie auta to dla naszych pracowników codzienność. Dzięki specjalistycznym szkoleniom jesteśmy mistrzami w swoim fachu. Bezinwazyjnie otwieramy każde samochodowe drzwi.

Specjalizujemy się w zamkach najpopularniejszych samochodowych marek – bez problemu awaryjnie otwieramy samochody, takie m.in. jak: mercedesy, AUDI, SKODA, VOLKSWAGEN, VOLVO, FORD, CITROEN, BMW, RENAULT, SUZUKI, MERCEDES czy FIAT. Także marki luksusowe na przykład PORSCHE, LAMBORGHINI czy FERRARI nie mają przed nami tajemnic.

Awaryjne otwieranie aut – najczęstsze problemy?

Bardzo często spotykamy się z problem, gdzie w środku auta zatrzaśnięte są kluczyki. Na pewno odradzamy naszym klientom aby wybijali szybę w samochodzie. Tego typu rozwiązanie jest o wiele bardziej kosztowniejsze niż wezwanie na miejsce ślusarza, który dokona awaryjnego otwierania samochodu. Zatrzaśnięte kluczyki w aucie to nie jedyny problem z jakim często się spotykamy.

Na miejscu drugim to rozładowany akumulator a wraz z nim nie działający zamek odryglowujący drzwi. Ciężko w takiej sytuacji zrobić cokolwiek. W takiej sytuacji również rekomendujemy wezwanie ślusarza aby otworzyć samochód.

Niestety każda z tych sytuacji nie jest miła dla użytkownika auta i powoduje dużo niepotrzebnych nerwów. Warto zawsze mieć w telefonie wbity numer do ślusarza ze swojego miasta, który w kilkanaście minut pojawi się na miejscu i wykona otwarcie drzwi w aucie.

Tego typu usługi wykonujemy na terenie łodzi i okolic. Możesz dzwonić w godzinach 6-24 przez 7 dni w tygodniu.

Zawsze kiedy potrzebujesz

Nasze usługi w zakresie awaryjnego otwierania aut realizujemy zawsze wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz. Jest Ci potrzebna pomoc? – zadzwoń pod numer 600-277-499. Nasi fachowcy codziennie – także w niedziele i święta  są gotowi przyjść Ci z pomocą by otworzyć drzwi w Twoim samochodzie. Nasze usługi świadczymy na terenie łodzi i okolic.

Jeżeli sprawa nie jest pilna, to możesz umówić się na dogodny dla Ciebie termin. Podczas rozmowy telefonicznej ślusarz zaproponuje Ci kilka terminów.

WAŻNE! – Pogotowie zamkowe Łódź, nie zajmuje się wymianą zamków w drzwiach samochodu jak i stacyjek aut.

Działamy także w innych dzielnicach Łodzi:

Call Now Button