Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Montaż i wymiana zamków Łódź Chojny

Sprawny zamek – zapewnij sobie bezpieczeństwo

Kiedy decydujemy się na przeprowadzkę, Wymiana zamka w drzwiach Łódź Chojnykupujemy lub remontujemy mieszkanie czy dom – planujemy mnóstwo rzeczy. Od podłóg, przez kolory ścian, po dokładne wyposażenie. Trzeba jednak pamiętać, że równie ważnym elementem jest dobór odpowiednich zamków do drzwi. Takich, które zapewnią nam bezpieczeństwo, będą działać sprawnie i długo. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasi ślusarze doradzą na każdym etapie korzystania z zamków – od ich wyboru i dopasowania po montaż i wymianę zamków.

Nie wiesz, jaki zamek będzie najodpowiedniejszy do danych drzwi? Ślusarze z Pogotowia zamkowego Łódź-Chojny wskażą najlepsze modele. Polecamy szczególnie zamki Gerda i zamki Dierre – jako te, które gwarantują bardzo wysoki stopień zabezpieczenia przed włamaniem.

Prowadzimy również sprzedaż zamków – wskazane mechanizmy można kupić bezpośrednio u naszych pracowników – każdy ślusarz w podręcznej torbie ma kilka popularnych modeli, które z pewnością doskonale sprawdzą się także u Twoich drzwi.

Zepsute zamki naprawiamy ekspresowo

Pogotowie zamkowe Łódź-Chojny prowadzi także usługę naprawy zamków. Coraz więcej naszych klientów korzysta również z serwisu zamków – dzięki profesjonalnej konserwacji mechanizmy u drzwi pracują dłużej i bezproblemowo. Polecamy szczególnie serwis Gerda i serwis Dierre – najpopularniejszych mechanizmów wykorzystywanych w Polsce.

Polecamy się także do ekspresowych realizacji w przypadku awarii. W naszej ofercie znajdą Państwo awaryjne otwieranie mieszkań. Usługa ta polega na bezinwazyjnym otwarciu zatrzaśniętych drzwi. Klienci cenią ją za błyskawiczną realizację, którą przeprowadzamy natychmiast po zgłoszeniu.

Świadczymy też usługę awaryjnego otwierania samochodów, która jest nieoceniona w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w aucie.

Skorzystaj z pomocy ślusarza, kiedy tylko potrzebujesz

Pogotowie zamkowe Łódź-Chojny pracuje przez 24 godziny na dobę. Usługi takie jak naprawa zamków czy montaż zamków realizujemy w terminach i godzinach dostosowanych do potrzeb i możliwości Klientów. Jednocześnie awaryjne wezwania związane z otwieraniem zatrzaśniętych drzwi mieszkań, samochodów, domów, biur itp. przeprowadzany natychmiast po zgłoszeniu.

Jeśli potrzebujesz pomocy ślusarza zadzwoń – tel. 600-277-499

Call Now Button