Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Pogotowie zamkowe Łódź Dąbrowskiego

Pogotowie zamkowe Łódź-Dąbrowskiego toŚlusarz Łódź Dąbrowskiego firma gwarantująca fachową pomoc i kompleksowe usługi ślusarskie. Zajmujemy się zamkami na każdym etapie ich użytkowania. Zapewniamy profesjonalny montaż zamków, wymianę, a w przypadku awarii – także naprawę zamków. Odpowiednio doradzimy, dopasujemy i podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku drzwi, mieszkań i samochodów naszych Klientów.

Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, firm i instytucji. Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Doświadczenie, wiedza i umiejętności oraz dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi sprawiają, że z powodzeniem realizujemy usługi ślusarskie na zamkach tradycyjnych i nowoczesnych, w tym elektronicznych i szyfrowych.

Fachowa pomoc

Działamy szybko, sprawnie, a w swoim zespole mamy wyłącznie wykwalifikowanych ślusarzy. Znamy się na swojej pracy i wiemy, że odpowiednio dobrane zamki dają naszym Klientom wysoki poziom bezpieczeństwa. Zapewniamy także błyskawiczną reakcję na zlecenia. Wszelkiego rodzaju awaryjne otwieranie drzwi przeprowadzamy priorytetowo, niezależnie od pory dnia. W naszej ofercie znajduje się także inna popularna usługa, cieniona szczególnie przez kierowców – tj. awaryjne otwieranie samochodów. Tu liczy się przede wszystkim czas. Dlatego działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Mamy również świadomość, że awarie przytrafiają się nagle i niespodziewanie. Dlatego też nasze Pogotowie Zamkowe Łódź-Dąbrowskiego działa także w niedziele i święta. W pozostałe dni i w przypadku innych prac, dotyczących na przykład montażu czy wymiany zamka, dopasujemy termin tak, by był dogodny dla Klienta.

Profesjonalne usługi ślusarskie

Dbamy o to, żeby nasza praca przynosiła dobre efekty i żeby Klienci byli w pełni zadowoleni. Zachęcamy do zatrudnienia nas przy naprawie zamków. Jesteśmy specjalistami do profesjonalnej i rzetelnej naprawy – wymieniamy zużyte części szybko i sprawie. Prowadzimy również serwis zamków. Tu szczególnie polecamy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda.

Kiedy mechanizm u drzwi całkowicie odmówił posłuszeństwa przeprowadzamy montaż i wymianę zamków. Naszym klientom polecamy szczególnie zamki Gerda i Dierre – popularne i jednocześnie sprawdzone mechanizmy, które doskonale zabezpieczają drzwi przed włamaniem. Prowadzimy także sprzedaż zamków – wysokiej jakości mechanizmy kupisz bezpośrednio u naszych ślusarzy.

Potrzebujesz ślusarza? Zadzwoń do Pogotowia zamkowego Łódź-Dąbrowskiego – tel. 600-277-499 – jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę!

Call Now Button