Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Naprawa zamków Aleksandrów Łódzki

Naprawimy Twój zamek – zaufaj nam

Pogotowie ślusarskie Aleksandrów Łódzki zrzesza najlepszychNaprawa zamków Aleksandrów Łódzki fachowców w branży. Nasi ślusarze posiadają rozległą wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe. Lata praktyki sprawiły, iż potrafimy pomóc Klientom w skutecznym usunięciu każdej awarii zamka. Nasza wykwalifikowana kadra ślusarska podejmuje się wszystkich, nawet najtrudniejszych zadań ślusarskich.

Naprawa zamków w Aleksandrowie Łódzkim jest naszą specjalnością. Dobrze działający, sprawny zamek jest gwarancją Państwa bezpieczeństwa. Naprawimy każdy model zamka, jaki nabyć można na polskim rynku. Na co dzień zajmujemy się również serwisem zamków. Prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre. To wysokiej klasy sprzęt, który zapewnia Państwu spokojny sen i bezpieczeństwo każdego dnia. Naprawianie zamków wykonujemy szybko i precyzyjnie, z dbałością o Państwa mienie.

Pogotowie ślusarskie, jeśli zajdzie taka konieczność, wykona awaryjne otwieranie drzwi i awaryjne otwieranie mieszkań. Do naszych stałych obowiązków należy także awaryjne otwieranie samochodów. Ponadto podejmiemy się montażu i wymiany zamków na nowe. Polecamy nasze profesjonalne usługi ślusarskie!

Przeszkoleni ślusarze

Pogotowie zamkowe Aleksandrów Kujawski, zatrudnia doskonałych fachowców, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie w ślusarstwie. Wciąż jednak doszkalamy swoje umiejętności zawodowe. Uczestniczymy w organizowanych szkoleniach branżowych, dzięki czemu żaden zamek i drzwi nie mają przed nami tajemnic. Szkolenia dają nam najświeższą wiedzę o nowinkach technicznych pojawiających się na rynku, pokazują też najnowsze metody awaryjnych otwarć. Śmiało możemy polecić naszą wysoko wykwalifikowana kadrę ślusarską, która codziennie podejmuje się wszelkich prac ślusarskich w obrębie zamków i drzwi.

24 h / dobę

Pogotowie ślusarskie Aleksandrów Kujawski pełni całodobowe dyżury ślusarskie. Klientom pomagamy 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Nasz telefon czynny jest 24 h / dobę, dlatego można do nas zadzwonić także w środku nocy. Odbierzemy połączenie i przyjedziemy na miejsce zgłoszenia awarii, by pomóc Państwu w sprawnym jej usunięciu. Telefon do nas 600-277-499

W skład naszych usług wchodzi:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Call Now Button