Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Montaż i wymiana zamków Aleksandrów Łódzki

Wymieniasz zamek? Zadzwoń do nas

W Aleksandrowie Łódzkim zespół profesjonalnych, zawodowychMontaż zamka Aleksandrów Łódzki ślusarzy tworzy pogotowie zamkowe. Na rynku usług ślusarskich z powodzeniem funkcjonujemy od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy cenne umiejętności zawodowe, które obecnie wzbogacamy uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych.

Zajmujemy się montażem i wymianą zamków. Również zakładanie zamków jest naszą specjalnością. Wymiana zamków to czynności, jakie w tej dzielnicy miasta wykonujemy każdego dnia, pomagając Klientom w trudnych sytuacjach z zepsutym lub zacinającym się zamkiem. Montaż zamków wykonamy szybko, sprawnie i bezinwazyjnie. Pozwala nam na to doskonały sprzęt ślusarski, jakim dysponujemy oraz posiadane przez nas umiejętności zawodowe. Montowanie zamków jest naszą specjalnością. Jeśli zdecydują się Państwo na wymianę uszkodzonego zamka, nasi ślusarze z pewnością zaproponują jeden z dobrych jakościowo modeli zamków, doskonale zabezpieczających mienie – zamki Gerda, zamki Dierre i zamki Mottura znajdują się w bieżącej ofercie naszej firmy.

Warto zaufać wiedzy i doświadczeniu profesjonalnych ślusarzy, tym bardziej, iż kompleksowo zajmujemy się sprawami związanymi ze ślusarstwem. Pogotowie zamkowe, obok montażu i wymiany zamków, proponuje Państwu usługi w zakresie awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania zamków oraz awaryjnego otwierania samochodów. Ponadto naprawiamy zamki i prowadzimy serwis zamków.

Szkolimy się dla Was!

Pogotowie ślusarskie Aleksandrów Łódzki zatrudnia doskonałych ślusarzy, którzy posiadają rozległą wiedzę oraz olbrzymie doświadczenie zawodowe. Szkolimy się, bo wierzymy, że wiedza wraz z doświadczeniem procentują i dają najlepsze efekty zawodowe. Dzięki szkoleniom potrafimy pomóc Państwu w każdej sprawie, w której zamek odgrywa główna rolę. Polecamy się jako zespół specjalistów od ślusarstwa!

Całodobowe dyżury ślusarskie

Pogotowie ślusarskie Aleksandrów Łódzki pracuje dla Państwa 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu, w tym w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze gdy zdarzy się awaria zamka. Warto zapisać nasz numer telefonu 600-277-499

W skład naszych usług wchodzi:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Call Now Button