Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Jak otworzyć auto bez kluczyka?

Właściciele samochodów mogą spotkać się z różnymi sytuacjami, które uniemożliwiają im dostęp do własnego auta. Tego rodzaju problem może się pojawić np. wtedy, gdy kluczyki zostały zgubione lub zablokowane wewnątrz pojazdu. Rozwiązaniem jest otwarcie samochodu w sposób awaryjny. Istnieje na to kilka sprawdzonych metod! Sprawdź, jak otworzyć auto bez kluczyka!

Samodzielne otwarcie auta bez kluczyka – czy to dobry pomysł?

Kierowcy nie mogą dostać się do własnego samochodu z różnych powodów. Najczęstszą przyczyną jest pozostawienie kluczyków w środku auta np. w na siedzeniu, w schowku czy w bagażniku. Może się także przytrafić, że kluczyki do pojazdu zostaną zagubione bądź skradzione, a także nastąpi awaria mechanizmu zamkowego w drzwiach samochodowych. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to, aby dostać się do zablokowanego auta. Jakie?

Na wielu stronach internetowych można znaleźć porady dotyczące tego, jak dostać się do środka pojazdu bez użycia kluczyka. Jednym z polecanych rozwiązań jest m.in. metoda na wieszak lub na drucik, który wprowadza się do wnętrza samochodu, a następnie podnosi bolec służący blokadzie drzwi, grzybek zamka lub pociąga się nim za klamkę drzwi. Jest to jednak możliwe jedynie w niektórych modelach aut i niekoniecznie bezpieczne, ponieważ tego rodzaju forsowanie zamka może skutkować uszkodzeniem pojazdu w postaci zarysowań czy wgnieceń na karoserii bądź na wewnętrznej stronie drzwi.

Samodzielne włamanie do pojazdu często jest również utrudnione ze względu zabezpieczenia antywłamaniowe, w jakie wyposażone jest auto. Tym samym czasochłonne próby dostania się do pojazdu bez użycia klucza mogą skutkować jedynie frustracją, nie przynosząc jednocześnie pożądanego skutku.

Jako ostateczność należy także traktować wybicie szyby np. w drzwiach pasażera. Rozwiązanie to jest rekomendowane jedynie na wypadek niebezpieczeństwa, w którym może znaleźć się osoba znajdująca się wewnątrz pojazdu np. dziecko w upalne dni lata. Jednak również tego rodzaju działania są niepolecane ze względu na kosztowne w naprawie uszkodzenia, w tym przypadku związane z koniecznością wstawienia nowej szyby.

Co zatem zrobić? W razie utraty kluczyków lub zablokowania ich w samochodzie najbezpieczniejszą i najbardziej zalecaną opcją jest skontaktowanie się z profesjonalistą z branży ślusarskiej, w którego ofercie znajduje się awaryjne otwieranie samochodów.

Fachowa pomoc – awaryjne otwieranie samochodu

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem na to, aby otworzyć auto bez kluczyka, jest skorzystanie z fachowej pomocy ślusarzy, którzy zajmują się awaryjnym otwieraniem samochodów. Tego rodzaju usługa ślusarska polega na zastosowaniu profesjonalnych narzędzi, dzięki czemu możliwe jest otworzenie drzwi pojazdu bez ryzyka uszkodzenia. Specjaliści od awaryjnego otwierania pojazdów posiadają wiedzę i wprawę, dlatego w sprawny i bezpieczny sposób przywrócą dostęp do pojazdu.

Pogotowie zamkowe – eksperci od otwierania zamków

Twoim problemem są zatrzaśnięte kluczyki w aucie? Nie masz możliwości dostania się do własnego pojazdu? Potrzebujesz szybkiej pomocy ślusarskiej? Skontaktuj się z naszym Pogotowiem zamkowym Łódź  Nasz zespół tworzony jest przez najlepszych specjalistów z branży ślusarskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale podnoszonym kwalifikacjom w trakcie branżowych szkoleń możemy otworzyć samochód niezależnie od modelu auta. Dysponujemy także niezawodnym sprzętem ślusarskim, który pozwala na otworzenie pojazdu w bezpieczny sposób.

Na nasza pomoc możesz liczyć niezależnie od pory dnia lub tygodnia – działamy przez cały tydzień od godziny 06:00 do 24:00, a do awaryjnych sytuacji staramy się przybyć tak szybko, jak to tylko możliwe i w sprawny sposób przywrócić właścicielom dostęp do ich auta.

Pogotowie zamkowe Łódź – skontaktuj się z nami: 600-277-499

Call Now Button