Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania?

Różne sytuacje losowe sprawić mogą, że potrzebne staje się skorzystanie z pomocy ślusarzy w celu wykonania usługi, jaką jest awaryjne otwieranie zamków. Przydaje się ona zarówno wtedy, gdy zatnie się zamek w drzwiach wejściowych, jak i gdy nie możemy dostać się do własnego samochodu. Jaka jest jednak cena tego rodzaju zlecenia?

Usługi ślusarskie – od czego zależy ich cena?

W przypadku wystąpienia wielu różnych sytuacji, takich jak awaria zamka w drzwiach, zgubienie kluczy, zatrzaśnięcie drzwi czy uszkodzenie mechanizmu zamkowego w efekcie próby włamania, często niezbędne staje się wezwanie Pogotowia ślusarskiego. Profesjonalni ślusarze dysponujący wysokiej jakości sprzętem przeprowadzą awaryjne otwarcie zamka w sposób bezpieczny i bezinwazyjny, nie powodując przy tym najmniejszych uszkodzeń. Również w sytuacji, w której nie możesz otworzyć drzwi samochodu, nie decyduj się na wybicie szyby czy inne działania, które skutkują kosztownymi w naprawie uszkodzeniami. Dużo tańszym sposobem jest zarezerwowanie usługi, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi samochodowych. Jaki jest jednak koszt tego rodzaju usługi?

Cena usługi awaryjnego otwierania drzwi może być zależna od kilku czynników, w tym przede wszystkim od rodzaju zamka. Prostsze zamki nawierzchniowe oznaczać mogą niższy koszt wykonania usługi, podczas gdy nowoczesne zamki z mechanizmem antywłamaniowym lub podwójnym ryglowaniem przekładać się mogą na nieco wyższą cenę usługi.

Nie bez znaczenia jest także miejsce wezwania. W przypadku konieczności dojazdu ślusarza na większą odległość, koszt usługi może być wyższy. Cena uzależniona jest także od godziny wykonania zlecenia.

Na koniec warto wiedzieć również, że awaryjne otwieranie mieszkań często oznacza również konieczność przeprowadzenia dodatkowych prac ślusarskich, takich jak naprawa lub wymiana zamka. W takim przypadku w wycenie powinien zostać uwzględniony koszt wykonania takich usług.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie drzwi?

Orientacyjny koszt awaryjnego otwierania to od 220 do 340 zł w większości przypadków. Cena usługi uzależniona jest od wielu różnych czynników, w tym od rodzaju zamka. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodów?

Koszt znajdującej się w ofercie naszego Pogotowia zamkowego Łódź 24h usługi awaryjnego otwierania samochodów, podobnie jak w przypadku awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, jest różny w zależności od różnorodnych okoliczności. Mieści się w granicach od 220 do 340 zł.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Nasze Pogotowie zamkowe Łódź 24h oferuje profesjonalne usługi ślusarskie, w zakresie których znajduje się zarówno awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów, biur, lokali użytkowych oraz innych pomieszczeń, jak i awaryjne otwieranie samochodów. Działamy w trybie całotygodniowym, pełniąc dyżur od wczesnych godzin porannych po późne godziny wieczorne. Dbamy o to, aby zapewnić bezpieczeństwo klientom, dlatego w niektórych sytuacjach proponujemy także wykonanie innych usług ślusarskich. Oznacza to jednak konieczność poniesienia dodatkowych kosztów wykonania zlecenia.

Jeśli chcesz poznać pełen cennik usług ślusarskich, skontaktuj się z nami. Zadzwoń pod numer: 600-277-499

Call Now Button