Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Zgubiłeś klucze do drzwi? Koniecznie wymień wkładkę!

Zgubienie kluczy to sytuacja, która może przydarzyć się każdemu. W razie wystąpienia tego rodzaju zdarzenia warto przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo i spokój, szybko wymieniając wkładkę zamka bądź cały zamek.

Co zrobić, gdy zgubiliśmy klucze do drzwi?

Jeśli zgubiłeś klucze do drzwi wejściowych, nie warto panikować, ponieważ stres może podsunąć różne niezbyt dobre pomysły. W pierwszej kolejności należy jeszcze raz, na spokojnie przejrzeć wszystkie kieszenie np. w torbie, plecaku, spodniach, kurtce. Jeśli nie przyniesie to efektu, dobrze jest odtworzyć ostatnio pokonaną drogę, upewniając się, czy nie wypadły nam w trakcie jej pokonywania. Jeśli to nie przyniesie skutku, można również skierować się lub zadzwonić w miejsca, w których niedawno przebywaliśmy np. do pracy, restauracji, znajomych. Gdy i to nie zaowocuje odnalezieniem zguby, należy rozważyć inne rozwiązania, takie jak skorzystanie z zapasowych kluczy. Być może posiadają je członkowie naszej rodziny bądź znajomi? Jeśli tak, będziesz mógł bez problemu otworzyć drzwi. Jeśli nie, możesz zamówić awaryjne otwieranie drzwi w wykonaniu profesjonalnych ślusarzy z Pogotowia zamkowego. Niezależnie jednak od tego, czy masz możliwość skorzystania z zapasowego klucza czy też nie, wymiana wkładki lub zamka będzie niezbędna.

Zgubione klucze a wymiana zamka lub wkładki – dlaczego jest konieczna?

Gdy zgubimy klucze do drzwi wejściowych, często pojawia się pomysł, aby dorobić dodatkowy egzemplarz. Warto jednak wiedzieć, że takie rozwiązanie nie gwarantuje bezpieczeństwa. Nie ma bowiem pewności, że trafią one w niepowołane ręce. Wymiana wkładki lub zamka to gwarancja, że osoba, która znajdzie lub celowo zabierze twoje klucze, nie będzie miała dostępu do twojego domu. Jest to zatem skuteczny sposób na to, aby zapewnić sobie ochronę przed włamaniem, a także zyskać poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Wymianę wkładki bądź wymianę zamka warto jednak powierzyć ekspertom, ponieważ zadanie to nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Niepoprawnie zrealizowane może skutkować niesprawną pracą mechanizmu zamkowego, co wiąże się nie tylko z uciążliwościami wynikającymi z trudnością w otwieraniu i zamykaniu zamka, lecz również niespełnianiem zabezpieczającej funkcji przez zamek. Z troski o odpowiednią ochronę mienia należy taką usługę powierzyć w ręce profesjonalnych ślusarzy.

Pomoc Pogotowia zamkowego – skorzystaj z niej po zgubieniu kluczy

Niezależnie od tego, czy zgubiłeś klucz do własnego mieszkania, domu, firmy, czy też do drzwi jakiegokolwiek budynku lub pomieszczenia, a także do skrzynki pocztowej, bramy lub furtki, masz możliwość skorzystania z pomocy lidera branży ślusarskiej w Polsce – Pogotowia zamkowego. Nasza firma specjalizuje się w usługach takich jak wymiana zamków w drzwiach oraz wymiana wkładki w zamku. Realizujemy ją zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Nasi profesjonalni ślusarze sprostają każdemu zadaniu, jakie przed nimi stanie. W razie braku możliwości skorzystania z kluczy ze względu na ich zgubienie zajmiemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, przywracając dostęp do danego lokum właścicielom. Wykonamy również wymianę wkładki lub zamka, a klient nie będzie musiał sam dopasowywać urządzenia – zajmiemy się tym! Każdy nasz ślusarz posiada przy sobie różnorodne produkty – zamki oraz wkładki do zamków renomowanych producentów, takich jak Gerda, Dierre, Mottua, Lob, Keso i wielu innych. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja wygody – nie trzeba poszukiwać zamka w sklepie, można go nabyć bezpośrednio od naszego fachowca.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: 600-277-499

Bezpieczeństwo to priorytet!

Zgubione klucze do drzwi i brak możliwości otworzenia własnego mieszkania to z całą pewnością stresująca sytuacja. Jednak w razie jej wystąpienia istnieje skuteczne rozwiązanie – jest nim skorzystanie z pomocy Pogotowia zamkowego Łódź, które oferuje swoje usługi przez 7 dni w tygodniu, od godz. 06:00 do 24:00. Niemal przez całą dobę dyżurujący ślusarz może przyjechać i otworzyć zablokowane drzwi w bezinwazyjny sposób, a także wymienić wkładkę lub zamek na nowe.

Zastanawiasz się, czy aby na pewno awaryjne otwieranie drzwi jest bezpieczne? Otóż jak najbardziej! Nasi specjaliści zawsze upewniają się, czy na pewno realizują usługę dla uprawnionych osób. Wykonują ją również za pomocą specjalistycznych, nowoczesnych narzędzi, co pozwala na bezinwazyjne otworzenie zamków. Po ich działaniach nie pozostaną najmniejsze ślady na drzwiach czy podłodze. Dobiorą również odpowiedni zamek bądź wkładkę, aby przywrócić odpowiedni poziom zabezpieczenia domu, mieszkania, firmy czy jakiekolwiek innego pomieszczenia, które otwierali.

Pozostałe usługi ślusarskie, jakie przeprowadzamy dla klientów z całej Łodzi oraz okolic to serwis zamków, naprawa zamków, awaryjne otwieranie samochodów. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty: 600-277-499

Call Now Button