Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie – co robić?

Mogłoby się wydawać, że zatrzaśnięcie kluczyków w aucie to sytuacja, która spotyka nielicznych kierowców. Nic bardziej mylnego! Wystarczy pośpiech, niewielkie roztargnienie, poranne zamieszanie związane z odwożeniem dzieci do szkoły i wyścig z czasem by zdążyć do pracy i gotowe – kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie! Co zrobić w takim przypadku?

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie – jak otworzyć samochód?

Wiele osób, którym przydarza się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie, rozpaczliwie i nerwowo zaczyna poszukiwać skutecznego rozwiązania. W pierwszym odruchu często pojawiają się pomysły samodzielnego uporania się z problemem metodami siłowymi, w tym także poprzez wybicie szyby. Niestety, nie jest to najlepszy sposób, ponieważ naraża na bardzo duże koszty związane z wstawieniem nowej szyby. Nie jest polecane także radzenie sobie za pomocą prowizorycznych, dostępnych pod ręką narzędzi, gdyż bardzo łatwo uszkodzić mechanizm zamka, a także spowodować zarysowania czy wgniecenia karoserii, co również oznacza dość spore wydatki na naprawę uszkodzeń. Co zatem warto zrobić?

Jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie w pierwszej kolejności dobrze jest wziąć kilka oddechów i spokojnie przeanalizować sytuację. Być może można zastosować kluczyk zapasowy? Znajdując się w pobliżu domu i posiadając zapasowy komplet kluczy, jesteśmy uratowani. Nie każdy jednak posiada taką możliwość. Nie ma co jednak panikować i uciekać się do wybicia szyby czy innych, niezbyt skutecznych metod – istnieje bowiem opcja skorzystania z usługi awaryjnego otwierania auta.

Jak wygląda awaryjne otwieranie auta?

Brak możliwości otworzenia drzwi samochodu ze względu na zatrzaśnięte kluczyki w jego wnętrzu oraz zastosowania zapasowego kluczyka nie oznacza, że trzeba rozważać rozbicie szyby. Istnieje znacznie skuteczniejszy i bezpieczniejszy sposób. Jest nim skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy ślusarskiej – Pogotowia zamkowego Łódź 24h, które w swojej ofercie posiada usługę awaryjnego otwierania auta.

Awaryjne otwieranie zamków samochodowych w wykonaniu ślusarza z Pogotowia zamkowego polega na zastosowaniu profesjonalnych narzędzi, które pozwalają otworzyć drzwi w sposób całkowicie bezpieczny. Umiejętne działania specjalisty zaowocują szybkim przywróceniem dostępu do pojazdu, bez najmniejszych uszkodzeń. Dowiedz się więcej na temat usługi: Awaryjne otwieranie samochodu.

Otwarcie samochodu przez profesjonalistów z Pogotowia zamkowego – szybka i pewna pomoc

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to problem, z którym musisz się zmierzyć? Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy doskonale znają się na awaryjnym otwieraniu drzwi pojazdów i potrafią przeprowadzić usługę tak, aby mechanizm zamka oraz karoseria pozostały nienaruszone, Pogotowie zamkowe jest odpowiedzią na Twoje kłopoty. W naszym zespole pracują najlepsi specjaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zakresie awaryjnego otwierania aut. Stale rozwijają także swoje umiejętności w trakcie branżowych szkoleń, dzięki czemu mogą poradzić sobie z otworzeniem drzwi niezależnie od modelu samochodu. Sprawnie otworzą pojazd wyposażony w system bezkluczykowego dostępu, jak i w zamek z tradycyjnym kluczem starszego typu.

Dbamy także o to, aby otwieranie auta wiązało się z bezpieczeństwem, dlatego zawsze upewniamy się, czy osoba wzywająca nas na pomoc to rzeczywiście właściciel auta. Cały proces przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezinwazyjny, dbając także o maksymalnie najkrótszy czas wykonania usługi.

W razie zatrzaśnięcia kluczyków w aucie skontaktuj się z naszym Pogotowiem zamkowym Łódź 24h: 600-277-499

Call Now Button