Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Zamki hotelowe na kartę SALTO – SPRZEDAŻ I MONTAŻ – Łódź

Bezpieczne zamki hotelowe

Zamki hotelowe na kartę to coraz powszechniejszeZamki hotelowe na kartę Łódź rozwiązanie, po które sięgają właściciele tego typu obiektów. Dzięki ich zastosowaniu wzrasta znacznie poziom bezpieczeństwa gości oraz rzeczy osobistych pozostawianych przez nich w zajmowanych pokojach. W ofercie Pogotowia zamkowego w Łodzi znajdą Państwo szeroką gamę zamków hotelowych na kartę pochodzących jedynie od renomowanych i uznanych producentów.
Zamek hotelowy na kartę cechuje przede wszystkim wygoda i uniwersalizm. Z jego pomocą można nie tylko otwierać i zamykać pokoje, ale również uruchomić windę czy otworzyć własną szafkę w przebieralni basenowej czy siłowni. Jest to możliwe gdyż, tego typu zamki hotelowe opierają się na systemie jednego klucza.

Zamek na kartę w hotelu

Dlaczego właściciele obiektów turystycznych decydują się na zamki hotelowe na kartę? Ogromnym plusem ich stosowania jest gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla gości. Przy ich zastosowaniu ryzyko kradzieży czy włamania do zajmowanego pokoju spada do zera. Zamek hotelowy na kartę wyposażony jest w dodatkowy system zabezpieczeń, który w momencie jego utraty (także uszkodzenia) blokuje automatycznie dostęp do wszystkich obsługiwanych przez niego pomieszczeń.
Zamki hotelowe na kartę wyróżnia także dłuższy okres użytkowania niż w przypadku tradycyjnych zamków – nawet tych antywłamaniowych. Ma to z kolei korzystny wpływ na budżet hotelowy. Ponadto tego typu zamki podnoszą znacznie komfort pobytu gościom, którzy cenią sobie spokój, ciszę, lub którym zależy na dyskrecji. Mają one wbudowaną specjalną funkcję uniemożliwiającą otwarcie pokoju komukolwiek innemu niż obsłudze.

Michał Fiuczek
Michał Fiuczek
2024-05-20
Bardzo szybka i profesionalna wymiana zamka. Bardzo polecam. Usługę wykonał Michał B.
Wiktor Wieczorkiewicz
Wiktor Wieczorkiewicz
2024-05-17
Sprawna usługa.
Monika Dominikowska
Monika Dominikowska
2024-05-17
Super serwis auto po zatrzaśnięciu otworzone szybko i sprawnie 👍
Małgorzata Ćwiek
Małgorzata Ćwiek
2024-05-17
Szybkie otwarcie drzwi,szybki montaż wkładki.polecam usługi pana Michała.B
Przemysław Warych
Przemysław Warych
2024-05-16
Szybko , fachowo , profesjonalnie ;) polecam
Artem V
Artem V
2024-05-15
Polecam. Jestem zadowolony z usług technika Michała B.
Ala Tr
Ala Tr
2024-05-15
Zamek wymieniony szybko, sprawnie i bezproblemowo, pan Michał to konkretny i ekspresowy fachowiec, polecam : )
Ewelina Szkop
Ewelina Szkop
2024-05-13
Szybko i fachowo. Zamki wymienione zostały przez Pana Michała B bardzo sympatycznego i kompetentnego pracownika firmy. Polecam
Jarek N
Jarek N
2024-05-12
Szybkie otwarcie auta pan Michał B polecam
Gary King
Gary King
2024-05-11
Bardzo szybka i profesjonalna pomoc

Pogotowie zamkowe w Łodzi – solidni ślusarze

W razie zainteresowania nasze Pogotowie zamkowe w Łodzi oferuje Państwu nie tylko sprzedaż, ale również szybki i profesjonalny montaż tego typu zamków. Dzięki nim Państwa obiekt zyska na bezpieczeństwie oraz stanie się bardziej konkurencyjny i atrakcyjniejszy dla gości.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 600-277-499.

 

Call Now Button