Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Zamki hotelowe na kartę SALTO – SPRZEDAŻ I MONTAŻ – Łódź

Bezpieczne zamki hotelowe

Zamki hotelowe na kartę to coraz powszechniejszeZamki hotelowe na kartę Łódź rozwiązanie, po które sięgają właściciele tego typu obiektów. Dzięki ich zastosowaniu wzrasta znacznie poziom bezpieczeństwa gości oraz rzeczy osobistych pozostawianych przez nich w zajmowanych pokojach. W ofercie Pogotowia zamkowego w Łodzi znajdą Państwo szeroką gamę zamków hotelowych na kartę pochodzących jedynie od renomowanych i uznanych producentów.
Zamek hotelowy na kartę cechuje przede wszystkim wygoda i uniwersalizm. Z jego pomocą można nie tylko otwierać i zamykać pokoje, ale również uruchomić windę czy otworzyć własną szafkę w przebieralni basenowej czy siłowni. Jest to możliwe gdyż, tego typu zamki hotelowe opierają się na systemie jednego klucza.

Zamek na kartę w hotelu

Dlaczego właściciele obiektów turystycznych decydują się na zamki hotelowe na kartę? Ogromnym plusem ich stosowania jest gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla gości. Przy ich zastosowaniu ryzyko kradzieży czy włamania do zajmowanego pokoju spada do zera. Zamek hotelowy na kartę wyposażony jest w dodatkowy system zabezpieczeń, który w momencie jego utraty (także uszkodzenia) blokuje automatycznie dostęp do wszystkich obsługiwanych przez niego pomieszczeń.
Zamki hotelowe na kartę wyróżnia także dłuższy okres użytkowania niż w przypadku tradycyjnych zamków – nawet tych antywłamaniowych. Ma to z kolei korzystny wpływ na budżet hotelowy. Ponadto tego typu zamki podnoszą znacznie komfort pobytu gościom, którzy cenią sobie spokój, ciszę, lub którym zależy na dyskrecji. Mają one wbudowaną specjalną funkcję uniemożliwiającą otwarcie pokoju komukolwiek innemu niż obsłudze.

Piotr K
Piotr K
2023-12-11
Bardzo fachowa i szybka obsługa klienta. W czwartek zamówiłem wkładkę do zamka. W piątek rano kurier ją dostarczył. Okazało się, że zamówiłem niewłaściwą. Sprawa bardzo szybko się wyjaśniła, potrzebowałem wkładki z tzw. bezpiecznym sprzęgłem. Jest poniedziałek, nowa wkładka już u mnie. Gorąco polecam.
Piotr Gąsior
Piotr Gąsior
2023-08-04
Auto otworzone w 10 sekund
BREJDAKIx3 Skoczylas
BREJDAKIx3 Skoczylas
2022-10-31
Bardzo miły i porządny
Maria Przybylska
Maria Przybylska
2022-07-22
Szybko i sprawnie. Polecam
Iza R
Iza R
2022-07-08
Szybka, fachowa obsługa, polecam

Pogotowie zamkowe w Łodzi – solidni ślusarze

W razie zainteresowania nasze Pogotowie zamkowe w Łodzi oferuje Państwu nie tylko sprzedaż, ale również szybki i profesjonalny montaż tego typu zamków. Dzięki nim Państwa obiekt zyska na bezpieczeństwie oraz stanie się bardziej konkurencyjny i atrakcyjniejszy dla gości.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 600-277-499.

 

Call Now Button