Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Wymiana zamków DIERRE Łódź

Dierre – zarówno drzwi, jak i zamki tej marki jeszcze przed paroma laty uznawane były za systemy bezpieczne, nie do sforsowania przez włamywaczy. Sytuacja w ostatnich miesiącach uległa drastycznej zmianie. Przyczyną tego stały się włamania do drzwi z zamkami Dierre w warszawskim miasteczku Wilanów

Wymiana zamków Dierre Łódź

Keso – sposób na bezpieczeństwo

Zamki Dierre rozczarowały Klientów. Sprawiły, że poczuli się zagrożeni we własnych domach. Dlatego postanowiliśmy działać. Proponujemy Państwu wymianę zamków w drzwiach Dierre na niezwykle bezpieczne zamki marki Keso. To sprawdzony system, innowacyjny, pozwalający na elastyczną zmianę kodu wkładki, co pozwala stale utrzymywać wysokie standardy bezpieczeństwa. Keso to nie tylko niezawodność. Tę markę cechuje również nietuzinkowy design oraz szwajcarska precyzja, którą warto sprawdzić.
Rekomendujemy  inwestycję  w innowacyjny system zamków Keso. Niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa to cechy, którymi charakteryzują się produkty tej marki. Zachęcamy do montażu – dla własnego bezpieczeństwa! Pogotowie zamkowe w Łodzi, zadzwoń 600-072-722 – pracujemy całodobowo.

Piotr K
Piotr K
2023-12-11
Bardzo fachowa i szybka obsługa klienta. W czwartek zamówiłem wkładkę do zamka. W piątek rano kurier ją dostarczył. Okazało się, że zamówiłem niewłaściwą. Sprawa bardzo szybko się wyjaśniła, potrzebowałem wkładki z tzw. bezpiecznym sprzęgłem. Jest poniedziałek, nowa wkładka już u mnie. Gorąco polecam.
Piotr Gąsior
Piotr Gąsior
2023-08-04
Auto otworzone w 10 sekund
BREJDAKIx3 Skoczylas
BREJDAKIx3 Skoczylas
2022-10-31
Bardzo miły i porządny
Maria Przybylska
Maria Przybylska
2022-07-22
Szybko i sprawnie. Polecam
Iza R
Iza R
2022-07-08
Szybka, fachowa obsługa, polecam

Dierre – wymień zamek na inny, bezpieczny

Dierre do niedawna uznawane za systemy drzwiowe, których włamywacze nie podejmują się forsować, w ostatnich miesiącach dużo straciły na wiarygodności. Wszystko za sprawą włamań, jakie miały miejsce w warszawskim Wilanowie. To w tej dzielnicy stolicy, włamywacze pokonali niezawodne niegdyś systemy, wykonując tak zwane „białe” włamania do drzwi Dierre. Klienci posiadający zamki Dierre w swoich domach poczuli się w ogromnym niebezpieczeństwie. Zatem co zrobić, aby móc znowu poczuć się swobodnie i bezpiecznie we własnym domu? Warto pomyśleć o wymianie zamków Dierre na inne, bezpieczne i niezawodne!

Zakładanie zamka Dierre Łódź

Bezpieczeństwo ponad wszystko – wymień zamek

Jak pokazuje doświadczenie, po upływie pewnego czasu niezawodnego działania, każdy system drzwiowy wraz z zamkiem – nawet najlepszej jakości i renomowanej marki, może się zepsuć -podobnie rzecz się ma z rozpracowaniem danego systemu zamkowego. W ostatnich miesiącach problemem okazały się zawodne zamki Dierre.  Pojawiające się  włamania do mieszkań z zamkami Dierre spowodowały, że użytkownicy zaczęli myśleć o ich wymianie na zamki innych marek. Pogotowie zamkowe w Łodzi, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, opracowało rozwiązanie zaistniałej sytuacji.  Najlepszym sposobem na załatwienie problemu z zamkami Dierre, jest wymiana ich na inne, certyfikowane zamki proponowane przez nas. Tylko po takim zabiegu poczują się Państwo bezpiecznie w swoim domu. My z kolei damy gwarancję niezawodności montowanych przez nas systemów zamkowych. W ofercie pogotowia zamkowego w Łodzi znajdą Państwo zamki marek  IKON, Gerda, czy Keso. Zapewniamy, że zamki tych producentów spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, posiadają odpowiednie certyfikaty i są niezawodne!

Trzymaj rękę na pulsie – wymień zamek na nowy!

Zamek dierre, klucz piórowy Łódź

Call Now Button