Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Wymiana zamków DIERRE Łódź

Dierre – zarówno drzwi, jak i zamki tej marki jeszcze przed paroma laty uznawane były za systemy bezpieczne, nie do sforsowania przez włamywaczy. Sytuacja w ostatnich miesiącach uległa drastycznej zmianie. Przyczyną tego stały się włamania do drzwi z zamkami Dierre w warszawskim miasteczku Wilanów

Wymiana zamków Dierre Łódź

Keso – sposób na bezpieczeństwo

Zamki Dierre rozczarowały Klientów. Sprawiły, że poczuli się zagrożeni we własnych domach. Dlatego postanowiliśmy działać. Proponujemy Państwu wymianę zamków w drzwiach Dierre na niezwykle bezpieczne zamki marki Keso. To sprawdzony system, innowacyjny, pozwalający na elastyczną zmianę kodu wkładki, co pozwala stale utrzymywać wysokie standardy bezpieczeństwa. Keso to nie tylko niezawodność. Tę markę cechuje również nietuzinkowy design oraz szwajcarska precyzja, którą warto sprawdzić.
Rekomendujemy  inwestycję  w innowacyjny system zamków Keso. Niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa to cechy, którymi charakteryzują się produkty tej marki. Zachęcamy do montażu – dla własnego bezpieczeństwa! Pogotowie zamkowe w Łodzi, zadzwoń 600-072-722 – pracujemy całodobowo.

Michał Fiuczek
Michał Fiuczek
2024-05-20
Bardzo szybka i profesionalna wymiana zamka. Bardzo polecam. Usługę wykonał Michał B.
Wiktor Wieczorkiewicz
Wiktor Wieczorkiewicz
2024-05-17
Sprawna usługa.
Monika Dominikowska
Monika Dominikowska
2024-05-17
Super serwis auto po zatrzaśnięciu otworzone szybko i sprawnie 👍
Małgorzata Ćwiek
Małgorzata Ćwiek
2024-05-17
Szybkie otwarcie drzwi,szybki montaż wkładki.polecam usługi pana Michała.B
Przemysław Warych
Przemysław Warych
2024-05-16
Szybko , fachowo , profesjonalnie ;) polecam
Artem V
Artem V
2024-05-15
Polecam. Jestem zadowolony z usług technika Michała B.
Ala Tr
Ala Tr
2024-05-15
Zamek wymieniony szybko, sprawnie i bezproblemowo, pan Michał to konkretny i ekspresowy fachowiec, polecam : )
Ewelina Szkop
Ewelina Szkop
2024-05-13
Szybko i fachowo. Zamki wymienione zostały przez Pana Michała B bardzo sympatycznego i kompetentnego pracownika firmy. Polecam
Jarek N
Jarek N
2024-05-12
Szybkie otwarcie auta pan Michał B polecam
Gary King
Gary King
2024-05-11
Bardzo szybka i profesjonalna pomoc

Dierre – wymień zamek na inny, bezpieczny

Dierre do niedawna uznawane za systemy drzwiowe, których włamywacze nie podejmują się forsować, w ostatnich miesiącach dużo straciły na wiarygodności. Wszystko za sprawą włamań, jakie miały miejsce w warszawskim Wilanowie. To w tej dzielnicy stolicy, włamywacze pokonali niezawodne niegdyś systemy, wykonując tak zwane „białe” włamania do drzwi Dierre. Klienci posiadający zamki Dierre w swoich domach poczuli się w ogromnym niebezpieczeństwie. Zatem co zrobić, aby móc znowu poczuć się swobodnie i bezpiecznie we własnym domu? Warto pomyśleć o wymianie zamków Dierre na inne, bezpieczne i niezawodne!

Zakładanie zamka Dierre Łódź

Bezpieczeństwo ponad wszystko – wymień zamek

Jak pokazuje doświadczenie, po upływie pewnego czasu niezawodnego działania, każdy system drzwiowy wraz z zamkiem – nawet najlepszej jakości i renomowanej marki, może się zepsuć -podobnie rzecz się ma z rozpracowaniem danego systemu zamkowego. W ostatnich miesiącach problemem okazały się zawodne zamki Dierre.  Pojawiające się  włamania do mieszkań z zamkami Dierre spowodowały, że użytkownicy zaczęli myśleć o ich wymianie na zamki innych marek. Pogotowie zamkowe w Łodzi, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, opracowało rozwiązanie zaistniałej sytuacji.  Najlepszym sposobem na załatwienie problemu z zamkami Dierre, jest wymiana ich na inne, certyfikowane zamki proponowane przez nas. Tylko po takim zabiegu poczują się Państwo bezpiecznie w swoim domu. My z kolei damy gwarancję niezawodności montowanych przez nas systemów zamkowych. W ofercie pogotowia zamkowego w Łodzi znajdą Państwo zamki marek  IKON, Gerda, czy Keso. Zapewniamy, że zamki tych producentów spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, posiadają odpowiednie certyfikaty i są niezawodne!

Trzymaj rękę na pulsie – wymień zamek na nowy!

Zamek dierre, klucz piórowy Łódź

Call Now Button