Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Wymiana i montaż zamka Łódź Retkinia

Gdy trzeba wymienić zamek…

Pogotowie zamkowe Łódź-Retkinia zachęca do Montaż i wymiana zamków Łódź Retkiniaskorzystania z profesjonalnych usług montażu i wymiany zamków. Specjalizujemy się w montażu i wymianie zamków Gerda i Dierre, choć nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na prowadzenie prac także w oparciu o mechanizmy innych marek.

Montaż i wymianę zamków warto zlecić specjalistom. Trzeba wiedzieć, że wyłącznie prawidłowo zainstalowany zamek będzie właściwie spełniał swoje zadania. Co więcej, odpowiednio zamontowany mechanizm jest warunkiem uznania przez ubezpieczyciela roszczenia wypłaty ubezpieczenia w przypadku włamania.

Szeroka oferta usług ślusarskich

Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie to osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje do montażu zamków. Sprawnie realizują także inne usługi ślusarskie. Wśród poszukiwanych i prowadzonych przez specjalistów z Pogotowia zamkowego Łódź-Retkinia znajduje się awaryjne otwieranie drzwi. Wymaga ono specjalistycznej wiedzy i wysokich umiejętności.

W naszej ofercie znajduje się także awaryjne otwieranie samochodów cenione przez osoby, które zatrzasnęły drzwi w aucie.

Wykonywane przez ślusarzy specjalistyczne usługi wymagają doświadczenia, wiedzy i umiejętności oraz dostępu do specjalistycznego sprzętu. Dzięki wszystkim tym elementom nasi pracownicy mogą Państwu zapewnić bezinwazyjną realizację, która nie przynosi żadnych szkód.

Skorzystaj z usług Pogotowia zamkowego!

Pogotowie zamkowe Łódź-Retkinia świadczy usługi ślusarskie o każdej porze – pracujemy codziennie przez 24 godziny na dobę. W ten sposób zawsze możesz wezwać specjalistów, kiedy potrzebujesz wykonać naprawę zamków lub inną z oferowanych przez nas prac.

Wystarczy zadzwonić – tel 600-277-499 a jeden z naszych fachowców przyjedzie na miejsce zdarzenia w czasie i terminie, które będą dostosowane do potrzeb Klientów.  Zlecenia związane z awaryjnym otwieraniem drzwi zawsze realizowane są priorytetowo – już w kilka chwil po zgłoszeniu zjawiamy się na miejscu, aby sprawnie otworzyć zatrzaśnięty zamek.

Zapraszamy!

Call Now Button