Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Otwieranie zamka bez kluczyka

otwieranie zamka bez kluczyka Lodz

Otworzyć zamek bez klucza? Żaden problem!

Otwieranie zamków bez kluczyka wykonujemy wielokrotnie każdego dnia. Klienci wzywają nas, gdy drzwi zostały samoistnie zablokowane, bądź gdy Klient zgubił, czy też zatrzasnął klucze wewnątrz pomieszczenia. W Łodzi otwieranie zamka bez kluczyka realizuje Pogotowie  ślusarskie, które tę usługę wykonuje bezinwazyjnie. Do niej wykorzystujemy odpowiednie narzędzia oraz sprawdzone techniki, dzięki czemu Klienci mogą mieć pewność, że ich drzwi nie zostaną uszkodzone w nawet najmniejszym stopniu.

Otwieranie drzwi i zamków metodą bez kluczyka uważamy za usługę priorytetową. Szanujemy czas naszego Klienta, dlatego do tej oraz innych oferowanych przez nas usług przystępujemy już w kilka chwil po wykonanym telefonie.

Działamy w Łodzi 24/7

Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja, w której nasza pomoc będzie konieczna może nastąpić w każdej chwili. Dlatego też Pogotowie zamkowe w Łodzi działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, a także w niedziele i wszystkie święta. Zadzwoń 600-277-499

Piotr K
Piotr K
2023-12-11
Bardzo fachowa i szybka obsługa klienta. W czwartek zamówiłem wkładkę do zamka. W piątek rano kurier ją dostarczył. Okazało się, że zamówiłem niewłaściwą. Sprawa bardzo szybko się wyjaśniła, potrzebowałem wkładki z tzw. bezpiecznym sprzęgłem. Jest poniedziałek, nowa wkładka już u mnie. Gorąco polecam.
Piotr Gąsior
Piotr Gąsior
2023-08-04
Auto otworzone w 10 sekund
BREJDAKIx3 Skoczylas
BREJDAKIx3 Skoczylas
2022-10-31
Bardzo miły i porządny
Maria Przybylska
Maria Przybylska
2022-07-22
Szybko i sprawnie. Polecam
Iza R
Iza R
2022-07-08
Szybka, fachowa obsługa, polecam

Świadczymy również usługi:

montaż zamka w drzwiach
wymiana zamka w drzwiach
awaryjne otwieranie
otwieranie zamków 
otwieranie awaryjne auta

Call Now Button