Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Montaż i wymiana zamków Łódź Teofilów

Wymianę zamków zleć ślusarzowi

Usługi ślusarskie to prace, które warto zlecić specjalistom. Montaż zamka w drzwiach Łódź TeofilówNależy pamiętać, że prawidłowo pracujący mechanizm to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony mienia, a właściwie zamontowany zamek jest podstawą do uznania ewentualnych roszczeń wynikających z tytułu ubezpieczenia.

Pogotowie zamkowe Łódź-Teofilów świadczy usługi montażu i wymiany zamków. Zazwyczaj stosuje je na wyraźne zlecenie Klientów. Czasem wymiana zamków jest konsekwencją dużego zużycia mechanizmu, który uniemożliwia naprawę zamka.

Wszelkie prace związane z wymianą zamków w Pogotowiu zamkowym realizują doświadczeni ślusarze. W naszej ofercie znajduje się montaż zamków tradycyjnych, antywłamaniowych czy specjalistycznych. Skutecznie podejmujemy się również instalacji zamków elektronicznych i szyfrowych. Dużą grupę wykonywanych zleceń stanowi montaż zamków Gerda i zamków Dierre. To popularne w Polsce mechanizmy, które gwarantują wysoki poziom odporności na włamania.

Zadbaj o sprawdzony mechanizm

Pogotowie zamkowe Łódź-Teofilów zajmuje się także sprzedażą dobrych zamków. Można je kupić bezpośrednio u naszych ślusarzy, którzy zawsze w torbie podręcznej posiadają zestaw najpopularniejszych i sprawdzonych mechanizmów. Klientom polecamy często różne modele zamków Dierre i Gerda, które sprawdzą się w różnych lokalizacjach

Nie wiesz, jaki mechanizm będzie najbardziej odpowiedni do konkretnych drzwi? Zapytaj naszego ślusarza! Podpowie najlepsze, sprawdzone rozwiązania!

Specjalistyczne usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Łódź-Teofilów realizuje również specjalistyczne usługi ślusarskie. Polecamy szczególnie awaryjne otwieranie mieszkań, które stosowane jest w przypadku zablokowania mechanizmy lub zatrzaśnięcia się zamka u drzwi mieszkań, domów czy biur.

W naszej ofercie znajduje się również awaryjne otwieranie samochodów. Każdy ślusarz z naszej firmy w sposób bezinwazyjny potrafi wykonać tę usługę bez szkody dla pojazdu.

Potrzebujesz usługi ślusarskiej? Zadzwoń!

Zachęcamy do kontaktu z Pogotowiem zamkowym Łódź-Teofilów w celu zamówienia naprawy i wymiany zamków. Pracujemy codziennie przez całą dobę. Wystarczy do nas zadzwonić – tel. 600-277-499 i umówić się na wykonanie zlecenia w dogodnej dla siebie porze.

Call Now Button