Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Montaż i wymiana zamków Zduńska Wola

Wymień wysłużone zamki na nowoczesne, precyzyjne mechanizmy! Montaż i wymiana zamków Zduńska WolaDzięki temu będziesz cieszył się bezpieczeństwem przez długi czas, a żadne zagrożenie nie będzie Ci straszne! Skorzystaj z usługi montażu i wymiany zamków, jakie oferuje nasze pogotowie zamkowe w Zduńskiej Woli.

Nie doprowadzaj do sytuacji, w której nieprawidłowo działający zamek jest powodem nieprzyjemnych sytuacji. Zamawiając usługę naprawy zamków czy montażu nowych wybierz nasze pogotowie ślusarskie Zduńska Wola.

Usługa montażu i wymiany zamków skierowana jest do wszystkich mieszkańców Zduńskiej Woli, którzy chcieliby zainstalować nowy zamek. Instalacja zamków jest łatwą czynnością, pod warunkiem że wykonywana jest przez profesjonalistę.

Nasze pogotowie ślusarskie Zduńska Wola to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie  w branży. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie setek Klientów. Osoby, które zamawiały naszą usługę są zawsze zadowolone – nie tylko instalujemy zamki w precyzyjny sposób, ale również służymy profesjonalną pomocą i doradztwem w zakresie ślusarstwa. Pomożemy Państwu zainstalować zamki, wybrać najlepszy model, dokonać właściwego zakupu drzwi antywłamaniowych.

Nasze pogotowie ślusarskie Zduńska Wola to nie tylko profesjonalne wykonanie standardowych usług ślusarskich, takich jak montaż zamków czy dorabianie kluczy.  Jesteśmy także jedynym oficjalnym przedstawicielem szwajcarskiej firmy KESO w Polsce. Firma ta charakteryzuje się produkcją produktów wysokiej jakości, w budowie których wykorzystywane zostają najnowsze zdobycze techniki – takie jak nakładki kodowe. Klucze firmy Keso zabezpieczają dom Klienta przez wiele lat, umożliwiając mu przeglądać historię eksploatacji zamka i personalizować dostęp poszczególnych kluczy. Kontrola bezpieczeństwa jeszcze nigdy nie była tak prosta jak kontrola z pomocą systemu Keso. Właściciele systemu Keso nie obawiają się zgubienia kluczy – taki model można rozkodować, nie ma konieczności wymiany zamków na nowe. Coraz popularniejszy staje się również system Master Key – czyli takiego klucza, który otwiera wszystkie wyznaczone drzwi i systemy zabezpieczeń. System Master Key to wygoda, którą każdy z nas ceni.

Jeżeli nie mają Państwo czasu na zakup zamków, nasi ślusarze wybiorą je za Państwa zamki. Nasze propozycje będą najbardziej optymalnymi rozwiązaniami, które spełniać będą każde wymagania. Zajmujemy się sprzedażą zamków po atrakcyjnej cenie, stworzonej specjalnie dla naszych Klientów – negocjujemy ceny z producentami specjalnie dla Państwa! Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanej przez usługi montażu i wymiany zamków. Szukasz ślusarza w Zduńskiej Woli? Zadzwoń i umów wizytę – 600-277-499!

W Zduńskiej Woli wykonuje również inne usługi ślusarskie :

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków

Call Now Button