Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Jaki kupić zamek do drzwi wejściowych domu?

Jaki kupić zamek do drzwi wejściowych domu

Jaki zamek wybrać do drzwi wejściowych w domu?

Każda osoba, której zależy na bezpieczeństwie, wie, jak ważną sprawą jest wybór odpowiednich zamków do drzwi. Racjonalna decyzja, najlepiej potwierdzona u zaufanego i profesjonalnego ślusarza z Łodzi, skutkuje wysokim poziomem ochrony oraz spokoju i komfortu domowników. Natomiast decyzje, które podejmowane są impulsywnie lub bez rozmysłu, często mogą skończyć się wyborem kiepskiego mechanizmu, który będzie miał niską jakość i przez to nie będzie w stanie solidnie zabezpieczyć naszych drzwi wejściowych. Sięgnięcie po pierwszy z brzegu model zamka do drzwi wiszący w sklepie też nie należy do najlepszych pomysłów. Można bowiem trafić na model, który będzie mało funkcjonalny lub nawet nie będzie pasował do naszych drzwi. Natomiast po konsultacji z doświadczonym ślusarzem będzie wiadomo, na co zwracać uwagę, jak czytać oznaczenia na opakowaniach oraz przede wszystkich, jaki zamek do drzwi sprawdzi się najlepiej w danym mieszkaniu – nawierzchniowy czy wpuszczany?

Zamki nawierzchniowe oraz wpuszczane – to warto wiedzieć

Zamki nawierzchniowe i wpuszczane należą do najpopularniejszych rodzajów, które znajdują się w każdym polskim domu. Te dwa rodzaje różnią się jednak między sobą, więc warto poznać nieco bliżej sposób ich funkcjonowania i montażu. Zamki wpuszczane montuje się w drzwiach i bez wątpienia stanowią one podstawowy rodzaj zabezpieczenia we wszystkich mieszkaniach. W przeciwieństwie do nich model nawierzchniowy osadzany jest na skrzydle drzwi. Jest to więc dobry wybór w sytuacji, gdy ktoś szuka dodatkowego zabezpieczenia albo gdy skrzydło jest zbyt cienkie, aby móc zamontować w nim zamek wpuszczany. Poza tym podczas podejmowania decyzji najlepiej wziąć też pod uwagę, jakie są oczekiwania – np. czy zamek ma być wyprodukowany według najnowszej technologii, czy wystarczy podstawowe zabezpieczenie itd.

Gdzie można kupić zamki w Łodzi?

Gdy ktoś ma już sprecyzowany rodzaj zamka, który chciałby nabyć, znajdzie go w Pogotowiu ślusarskim w Łodzi. Natomiast jeśli ktoś nie wie w ogóle, jakie są rodzaje i który z nich najlepiej wybrać, również może liczyć na pomoc fachowców z naszej placówki. Potrafimy doradzić i bezbłędnie wybrać idealny model zamka do drzwi, którzy będzie pasował do skrzydła i będzie spełniał oczekiwania właścicieli co do bezpieczeństwa i solidności. Szukając dobrych zamków wpuszczanych albo polecanych zamków nawierzchniowych, warto zgłosić się do Pogotowia ślusarskiego. Oferujemy także bogaty przegląd innych modeli, pochodzących od zaufanych producentów zabezpieczeń. Wśród nich są zamki antywłamaniowe, elektroniczne i tradycyjne, sprawdzające się w roli głównego lub dodatkowego zabezpieczenia. Klienci Pogotowia zamkowego cenią nas za różnorodność modeli, która kształtuje tak szeroką ofertę, oraz za dostępność znanych i cenionych marek –  takich jak zamki KESO, Ikon, Salto, zamki Gerda, Mottura czy Dierre. Doradzimy przy wyborze, a ponadto zajmiemy się fachowym montażem zamków, gwarantując kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Telefon kontaktowy 7 dni w tygodniu: 600-277-499

Call Now Button