Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Jak otworzyć samochód bez kluczyka?

Jak otworzyć samochód bez kluczyka

Jak otworzyć drzwi samochodowe bez kluczyka?

Gubienie kluczyków samochodowych jest bardzo często przyczyną braku możliwości dostania się do auta. Niekiedy też dochodzi do sytuacji, w której ktoś ułamuje trzpień kluczyka wewnątrz wkładki do zamka lub niszczy zamek w innych okolicznościach, nie mogąc dostać się do samochodu. Niezbędna w takich sytuacjach okazuje się pomoc ślusarza i usługi profesjonalnego Pogotowia zamkowego. Nasza firma najczęściej bardzo szybko przyjeżdża do klienta, który został z unieruchomionym samochodem. Często jednak otrzymujemy pytanie o to, jak dostać się do auta, nie mogąc skorzystać z niczyjej pomocy i czy w ogóle jest to możliwe.

Problem z zamkiem w aucie – co robić?

Jeśli dojdzie do sytuacji, w które zatrzaśnie się kluczyki w samochodzie, sytuacja jest w miarę dobra. Największym problemem jest wtedy dostanie się do wnętrza auta, przy czym wiemy, że zamek samochodowy działa dobrze. Oczywistym rozwiązaniem wydaje się być wybicie szyby, co jest jednak kosztowną ostatecznością, której można uniknąć. Dobry ślusarz będzie w stanie otworzyć większość zamków przy pomocy specjalistycznych narzędzi, jakimi są wytrychy do awaryjnego otwierania zamków. Teoretycznie można próbować samemu, ale szansa na otworzenie zamka za pomocą prowizorycznych narzędzi, takich jak kawałek drutu i śrubokręt może ewentualnie skończyć się powodzeniem jedynie wtedy, gdy ma się stary samochód z archaicznym modelem zamka. W nowszych modelach aut zablokowany zamek samochodowy nie będzie tak łatwy do sforsowania i nie dość, że wymaga specjalnych narzędzi, to jeszcze doświadczenia i umiejętności dobrego ślusarza.

Ślusarze z Łodzi wiedzą, jak otworzyć uszkodzony zamek w aucie

Awaryjne otwieranie samochodów w Łodzi przeprowadzą fachowcy z Pogotowia zamkowego, którzy biorą pod uwagę m.in. to, czy jest to auto z immobilizerem. Wtedy sprawa jest bardziej skomplikowana, bo nawet odpalenie auta nic nie da, gdyż silnik natychmiast zgaśnie bez czujnika z oryginalnego kluczyka znajdującego się w pobliżu. Profesjonalni ślusarze z naszego zespołu mają jednak rozwiązanie na każdy problem z zamkiem. Awaryjne otwierania auta w Łodzi to czynność, którą zajmujemy się niemal każdego dnia. Widzieliśmy już przypadki, gdy uszkodzenie powstało w wyniku agresywnego i siłowego kręcenia trzpieniem kluczyka, gdy zamek się zacina. Chcąc tego uniknąć, trzeba delikatnie obchodzić się z zamkiem. W razie zaistnienia problemów z zamkiem samochodowym, polecamy usługi ślusarskie naszych specjalistów – pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: 600-277-499

Call Now Button