Strona główna

Pogotowie ślusarskie Łódź 24h.

Specjaliści od zamków

Masz problem z zamkiem? Zadzwoń po dobrego ślusarza! Pogotowie zamkowe w Łodzi oferuje najwyższej jakości usługi ślusarskie. Dla nas żaden zamek nie ma tajemnic! Szybko i sprawnie wykonujemy naprawę zamów, a także montaż i wymianę zamków.

Jeśli zatrzasnąłeś drzwi w mieszkaniu lub samochodzie to z pomocą przyjdzie Ci awaryjne otwieranie aut czy awaryjne otwieranie mieszkań! Te wysoko specjalistyczne usługi pogotowie zamkowe w Łodzi wykona w pełni profesjonalnie. Teraz już nie musisz martwić się, że zgubiłeś klucze czy złamałeś kluczyk w zamku.
Mamy świadomość, że każdy zamek może się zepsuć, a dobro Klienta jest dla nas wartością najwyższą. Dlatego właśnie z ogromną starannością zajmujemy się montażem i wymianą zamków, w dodatku bez uszczerbku na mieniu naszych Klientów. Jeśli zachodzi taka potrzeba, nie straszna jest nam także naprawa zamków. Życie pokazuje bowiem, że każdy zamek, nawet najdroższy i najwyższej klasy, może się zepsuć lub po prostu zaciąć. Pomożemy w każdej kłopotliwej, zamkowej sprawie, numer kontaktowy do nas 600-277-499. Nie zawiedziemy Państwa!

Rzetelnie

Zatrudniamy fachowców najwyższej klasy. Dzięki systematycznym, ciągłym szkoleniom nasi ślusarze to profesjonaliści w dziedzinie montażu i wymiany zamków. Jesteśmy skrupulatni, ale jednocześnie skuteczni, szybcy i terminowi. Dbamy o dobytek naszych Klientów. Działamy wielopłaszczyznowo. Zjawiamy się błyskawicznie do awaryjnego otwierania mieszkań oraz do awaryjnego otwierania aut. Gdy zachodzi potrzeba, zajmujemy się naprawą zamków każdego typu. Jesteśmy rzetelni. Sprawdź nas, telefon: 600-277-499

Zawsze dla Ciebie

Naszą dewizą jest dbałość o zadowolenie Klientów. Pracujemy dla Państwa bezpieczeństwa i na Państwa warunkach. Rozumiemy, że wielu naszych Klientów jest osobami wyjątkowo zapracowanymi. Wiemy także, że zamki psują się często w najmniej odpowiednich porach. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej, dogodnej dla Państwa porze. Pracujemy 7 dni w tygodniu – także w niedziele i święta. Co więcej, każde zlecenie – szczególnie te najbardziej pilne związane z awaryjnym otwieraniem samochodów czy awaryjnym otwieraniem drzwi wykonamy o każdej porze dnia i nocy. Zadzwoń pod numer telefonu 600-277-499 i przekonaj się!


Działamy także w innych dzielnicach Łodzi:

Bałuty

Górna
Polesie
Śródmieście
Widzew